Licencjonowanie i rejestracja

Aby używać Gżegżółkę musisz zaakceptować umowę licencyjną.

Dzięki rejestracji zostanie wyłączony irytator. Być może otrzymasz informacje o aktualizacjach programu w miarę powstawania kolejnych wersji (obecnie nie jest to praktykowane).

Aktualnie liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi 28401.

Umowa licencyjna

Możesz używać Gżegżółki, pod warunkiem zaakceptowania niniejszej umowy.

Gżegżółka dostarczana jest „jak jest”. Nie udzielam żadnych gwarancji na poprawne działanie programu jak i nie gwarantuję, że jest on wolny od błędów. Za straty poniesione przez użytkowanie Gżegżółki nie odpowiadam.

Własność intelektualna. Program Gżegżółka, niezależnie od wiedzy prawnej jego użytkownika, w całości, jak i jego komponenty, podlegają ochronie prawnej zgodnie z „Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych” i innymi ustawami, także międzynarodowymi.

Dane osobowe. Wprowadzone przez Ciebie dane są zapisywane w bazie. Rejestrując się zezwalasz mi na przetwarzanie podanych danych osobowych.

Osoby fizyczne. Licencja na użytkowanie programu przez osoby fizyczne jest bezpłatna.

Dla firm. Licencja na użytkowanie programu Gżegżółka na komputerach stanowiących własność firmową jest płatna. W tym przypadku proszę zarejestrować program nie dokonując opłat, w komentarzach proszę wpisać FAKTURA i podać liczbę licencji. Wkrótce otrzymają Państwo ofertę cenową. Dokumentem licencyjnym jest faktura wystawiona przez firmę „NANOSOFT”.

Formularz rejestracyjny

Na podany adres e-mail zostanie wysłany numer seryjny, wraz z instrukcją jego użycia.

Jeśli używasz Windows w wersji językowej innej niż polska, zarejestruj program BEZ polskich znaków w imieniu i nazwisku.